Reina Tuvaletinde Sevişme İddiası Yalanlandı

Nazlı Yazıcı, eşini aldatırken yakalanan işadamı K.S. haberindeki şahsın kocası Kaan Sert olduğu iddiasını yalanladı. (Bugün 08:54)
Reina'nın tuvaletinde bir kadınla sevişirken yakalanan evli işadamı 'K.S.'nin, geçen ay Nazlı Yazıcı ile Çırağan Sarayı'nda evlenen Kaan Sert olduğu iddiası ortalığı karıştırdı. Eşinin ismini yazanlarda Allah korkusu olmadığını söyleyen Nazlı Yazıcı, "Böyle bir şey olması mümkün değil. Haberde eşimi dışarı attıklarını, daha sonra Reina'ya tekrardan geldiği ve beni alıp gittiği yazıyor. Biz mekândan hiçbir şey olmadan ayrıldım. Şimdi eşimle birlikte Yunan Adaları'nda tatildeyiz ve çok mutluyuz" dedi.

"BABAMA BU HABERİ DUYURMAK İSTEMİYORUZ"

Milliyet'in haberine göre; Olayın olduğu iddia edilen gece çektirdikleri fotoğrafları da paylaşan Yazıcı, "Yurdal Sert'te ilerleyen saatlerde bize dahil oldu. Yanında iki kız vardı. Arkadaşlarımızla yemek yedik, eğlendik. Ben Ramazan ayında içki bile kullanmıyorum. Babam Osman Yazıcı çok hasta, bu haberi ona duyurmak istemiyoruz. Ama sürekli babama mesaj atıyorlarmış. İnşallah yalan haberi anlamaz" diyerek sitem etti .

Nazlı Yazıcı'nın annesi Meral Yazıcı da damadı Kaan Sert'e sahip çıktı.